Srpen 2011

Mortal Kombat 9

29. srpna 2011 v 20:13 | anitom
Tuhle hru mám na pleyáků 2 je to krvávé lepší jak Takken fakt ale váš nazor je váš nazor jen vám radím!

PlayBoy

22. srpna 2011 v 20:38 | anitom
Určítě čekate na známou hru kterou zrová ví neznate však samozvřejmě tohle je velmi stara hra,textovká která vás provede hodně vzrušujícich věcí: Sex,Casino,balení holek,ožrát se! atd! ovšem o erotice nemluvíme jde o to s kym chcete sexovát stahněte si skvělou hru a budete vědět o čem to vlástně je!

Plechový Vojáčci 3

22. srpna 2011 v 20:32 | animatom
Dnes nemluvíme o hře ve verzí ňaké krávinky dnes si řeknem o tom co dělají vojačcí když nejste doma když třeba dete s kamoší ven,nebo něco takého samozvřejmě že si své sokrome boje vylevají jeden na druheho! vyberte si jakeho koliv vojáčka a dělejte utoky prostě co se vám zachce,hra minimalně když se stahne na zip má 4kb zatím co exe má 2kb ale na se to zvětšít (ALT+ENTER) Tak hrejte lidíčky!

Smrt Škole krváva laboratoř

21. srpna 2011 v 23:44 | anitom
možna učitelé nejsou hodní aspoň ne v tehle hře diť taky proč? učení je mučení umučí vás to určítě k smrti sebevrážda žáka je nespočtné a spolužáci si mysli že učitele jsou králove vráhů proto si u kamarada doma nechali udělat silu na robotickem stroji je to něco jak Mortal Kombat ale víc nelitostny souboj připojte se s nami bude to jízda!

Lego Star Wars 2

21. srpna 2011 v 23:37 | animatom
s legem sme si hrali snad káždy ale když sme byli menší třeba nam bylí 2 roky tak sme zjistili že lego není pouhá stavebnice kterou máte radí a neradi by ste jí vytratili ovšem v této hře teď nestratíte jedineho panačka a to je teprve začatek když už máte po krk her co nedavají vyznam (same kráviny) lego star wars doufam že vás ta recenze něco neučila

Krvávy dědek

21. srpna 2011 v 23:31 | animatom
Už si zrovna nepamatuji celou hru jen vím že jde o blbinku na kterou se da hrát aji venků když mi bylo 10 hrál sem to a byla to sranda skvěla,jehož jmeno nedava sice žadny víznam ale za to se ví že je to uplně normalní hra pro děti tolik lidi mělo v 7 nebo 8 let aspoň demo krvávého nebo byli u dědečka na chalupě a poznali ste ají víc prožiti teď díky tehle hře nemusíte hned fňukat: Mamííí já chci za dědečkem.Protože jde o nejde o zabavu ale i o to aby děti si mohli na chvili odpočinout u PC tak konec recenze!

Lesní Dědcí

14. srpna 2011 v 10:27 | anitom
Dnes tu máme hodně zvláštní hru Lesní dědcí dnes jde o les ve kterem se oběví tři dědci bez víznamu jemnují se: Dědeček kruťaček,dědeček krváček a dědeček sprosťaček! velmi nevhodna hra pro mále dět tohle je totíž jedna z velkych skoušek!